+380 (67) 887-83-17
Стілець Томас XS-2836, чорний/велюр сірий
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: В: 89 см; Г: 57 см; Ш: 58 см; Колір: Каркас: чорний; Сидіння: велюр сірий; Матеріал: Каркас: ніжки - метал; Сидіння: фанера гнутоклеєна + поролон у велюрі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 57 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Сірий |
| Матеріал Каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | фанера гнутоклеєна + поролон у велюрі. |
| Ширина, см | 58 см |
- Цена: 2 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: А0057182
2 500 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00
Стілець Томас XS-2836, чорний/велюр сірий
Готово к отправке2 500 ₴

