+380 (67) 887-83-17





Стілець БРЕДЛІ, чорний/ графіт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, шкірзамінник з вінтажним ефектом. Ніжки та верхня ручка - метал, сидіння - шкірзамінник. Висота: 89 см. Ширина: 43см. Глибина: 46см. Чорний / шкірзамінник RU-15 графіт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,5 кг |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Графіт |
| Матеріал Каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+шкірзамінник RU-15 з вінтажним ефектом |
| Ширина, см | 43 см |
- Цена: 2 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: А0054923
2 000 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00


