+380 (67) 887-83-17





Стіл журнальний Кватро XS-3021, термодрук
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основа столешні: Скло прозоре 8 мм та матове 8 мм, триплекс. Ніжки - МДФ термодрук (з ефекторм дерева) та хром метал. Прозорий/ МДФ з ефектом "дерево". ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ відносно стільців! Всі стільці повністю розібрані - кожна ніжка окремо, кріплення, сидіння. Стандартне пакування: Гофрокартон 4шт/коробка. Відвантаження кратно коробки. Доплата за нестандартне пакування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.8 кг |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 45 см |
| Довжина, см | 110 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Колір ніжок | Натуральний (структура дерева)+хром |
| Матеріал ніжок | МДФ + позначав |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Ширина, см | 60 см |
- Ціна: 3 484 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0054744
3 484 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок07:0023:00
- Вівторок07:0023:00
- Середа07:0023:00
- Четвер07:0023:00
- Пʼятниця07:0023:00
- Субота08:3020:30
- Неділя09:3023:00


