+380 (67) 887-83-17




Стіл Ешлі XS-1263, (120*80), чорний/термодрук
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа столешні: Скло прозоре, термозагартоване (триплекс). Товщина скла = 10 мм. Ніжки - метал, колір чорний. Розмір стільниці 120*80 см. Висота: 75см. Загартоване скло прозоре. Ніжки чорні - фарбований метал + термодрук
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28 |
| Вид | нерозкладні |
| Высота | 750 |
| Висота, см | 76 см |
| Длина | 1200 |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Колір ніжок | Чорний+натуральний |
| Материал ножек | Фарбований метал+термодрук на металі |
| Материал столешницы | Закаленное стекло |
| Ширина | 800 |
| Ширина, см | 80 см |
- Цена: 4 210 ₴
- Нет в наличии
- Код: А0050895
4 210 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00


