+380 (67) 887-83-17





Стілець Крокус чорний / мікрофібра капучіно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, мікрофібра з вінтажним ефектом. Ніжки - метал, діаметр 28 мм, товщина стінки 1,2 мм. Висота: 80 см. Ширина: 57 см. Глибина: 50 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5,6 кг |
| Висота, см | 80 см |
| Глибина сидіння, см | 50 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Капучіно |
| Матеріал Каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+поролон+ мікрофібра з вінтажним ефектом |
| Ширина, см | 57 см |
- Цена: 2 520 ₴
- Готово к отправке
- Код: А0056317
2 520 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00





