+380 (67) 887-83-17




Стілець Чілі (круглий) білий/мкфібра вінтаж сірий
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: В: 890 мм; Г: 460 мм; Ш: 440 мм. Колір: Каркас: Білий; Сидіння: Сірий. Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+Тканина мікрофібра MF-08B. Продаж кратно 4 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 890 |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
| Длина | 460 |
| Колір ніжок | Білий |
| Колір сидіння | Сірий |
| Матеріал Каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина мікрофібра MF-08B |
| Ширина | 440 |
| Ширина, см | 44 см |
- Цена: 1 980 ₴
- Готово к отправке
- Код: А0052365
1 980 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00


