+380 (67) 887-83-17





Диван Лагуна велюр темно-сірий
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ширина: 1700 мм Глибина: 850 мм Висота спинки: 810 мм Висота підлокітників: 150 мм Глибина посадки: 550 мм Висота посадки : 480 мм Відстань між ніжками: 1320 мм Висота ніжки: 215 мм. Каркас дивану : ДСП + ДВП + Дерево.Тканина АЙС-23 виробник Silk
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Цвет | Темно-серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 |
| Висота посадки | 480 мм |
| Высота подлокотников | 630 мм |
| Высота спинки | 810 мм |
| Відстань між ніжками | 1320 мм |
| Глибина посадки | 550 мм |
| Матеріал Каркас | гнутоклеєна фанера + ДСП + ДВП + Дерево (масив ясена). |
| Матеріал оббивки | Айс 20 Silk, Велюр Латте |
| Механізм розкладки | не розкладний |
| Наполнение | поролон 28 щільності |
| Основа сиденья | меблева "змійка" |
| Ширина підлокітників | 150 мм |
| Ширина, мм | 1,700 мм |
- Цена: 16 040 ₴
- Нет в наличии
- Код: А0055864
16 040 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00



