+380 (67) 887-83-17





Стіл КИПАРИС 120*80, чорний/ чорний мрамор
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа столешні: Кераміка чорний мрамор 8 мм (матова). Ніжки та каркас - металл чорний колір. Розмір 120см*80см. Висота: 76см. Кераміка - мрамор чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28,9 |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Чорний матовий мрамор |
| Колір ніжок | Чорний |
| Материал ножек | Металл |
| Материал столешницы | Керамика |
| Ширина, см | 80 см |
- Цена: 4 990 ₴
- Готово к отправке
- Код: А0054935
4 990 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00


