+380 (67) 887-83-17




Стілець Чілі (круглий) чорний/мкфібра коричнPK-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, тканина мікрофібра. Ніжки - метал,чорний колір. Висота: 89 см. Ширина: 44 см. Глибина: 46 см. Чорний / PK-03 мікрофібра вінтаж коричневий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 890 |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
| Длина | 460 |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Коричневий |
| Матеріал Каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина мікрофібра РК-03. |
| Ширина | 440 |
| Ширина, см | 44 см |
- Цена: 1 980 ₴
- Готово к отправке
- Код: А0052366
1 980 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00


