+380 (67) 887-83-17





Стіл Бетті XS-1087, (140*80), чорний
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа столешні: Скло прозоре, термозагартоване (триплікс). Товщина скла = 10мм. Ніжки - метал, колір чорний. Розмір стільниці 140*80см. Висота: 75см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 29 кг |
| Вид | нерозкладні |
| Высота | 750 |
| Висота, см | 76 см |
| Длина | 1400 |
| Довжина, см | 140 см |
| Колір Столешня | Загартоване скло прозоре |
| Колір ніжок | Чорний |
| Материал ножек | Металл |
| Материал столешницы | Скло прозоре, термозагартоване (триплікс) |
| Ширина | 800 |
| Ширина, см | 80 см |
- Цена: 4 470 ₴
- Готово к отправке
- Код: А0050898
4 470 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00


