+380 (67) 887-83-17





Стіл Танго XS-1329, 120/70*75
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: 120см*70см. Висота: 76см. Колір: Ніжки: Чорний; Столешня: МДФ кашироване бумагою. Матеріал: Ніжки і каркас: метал, діаметр 38 мм, чорний, порошкова покраска; Столешня: МДФ кашироване бумагою
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16 кг |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | МДФ кашироване бумагою |
| Колір ніжок | Чорний, порошкова покраска |
| Материал ножек | Металл |
| Материал столешницы | МДФ кашироване бумагою |
| Ширина, см | 70 см |
- Цена: 3 820 ₴
- Готово к отправке
- Код: А0055442
3 820 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00



