+380 (67) 887-83-17





Стілець Ріо, білий/ шкірзам сіро-бежевий
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: фанера, поролон, шкірзам. Ніжки - метал, сидіння - шкірзамінник. Висота: 96 см. Ширина: 39 см. Глибина: 53 см. Білий/ шкірзам сіро-бежевий PVC 060-30 Г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,5 кг |
| Высота | 960 |
| Висота, см | 96 см |
| Глибина сидіння, см | 53 см |
| Длина | 530 |
| Колір ніжок | Білий |
| Колір сидіння | Сіро-бежевий |
| Матеріал Каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Шкірзамінник |
| Ширина | 390 |
| Ширина, см | 39 см |
- Цена: 960 ₴
- Нет в наличии
- Код: А0055072
960 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник07:0023:00
- Вторник07:0023:00
- Среда07:0023:00
- Четверг07:0023:00
- Пятница07:0023:00
- Суббота08:3020:30
- Воскресенье09:3023:00



