+380 (67) 887-83-17

Пенал Vivia Палітра 40х32х200
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал Vivia Палітра 40х32х200
Меблі Vivia — це один із найнадійніших виробників сантехніки та сантехнічних меблів в Украине. Понад 14 років на ринку (з початку 2006 року) України й 20 років на ринку СНД.
Легкість і простота під час монтажу не доставить вам великих зусиль.
В продукції ТМ "Vivia" об'єднані якість, надійність і сучасний дизайн, за доступною ціною.
Гарантія від виробника 36 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vivia |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | хромований метал |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид сантехнічного обладнання | Меблі для ванної кімнати |
- Ціна: 4 165 ₴
- В наявності
- Код: ВПТ0006
4 165 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок07:0023:00
- Вівторок07:0023:00
- Середа07:0023:00
- Четвер07:0023:00
- Пʼятниця07:0023:00
- Субота08:3020:30
- Неділя09:3023:00


