+380 (67) 887-83-17





Унітаз компакт INSANA Ronan 720*400*810 білий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унітаз компакт INSANA Ronan 720*400*810 білий — це сучасний і компактний виріб для ванних кімнат. Він виготовлений з міцної кераміки та має горизонтальну систему змиву для ефективного очищення. У комплект входять бачок, набір для установки та сидіння з дюропласту з механізмом плавного закриття, що запобігає ударам. Компактні розміри (72 см в довжину, 40 см в ширину і 81 см у висоту) роблять його підходящим для невеликих приміщень, забезпечуючи комфорт і функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insana |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Конструкція чаші | Воронкоподібна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Організація змиваючого потоку | Каскадний |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Класичний |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 810 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 180 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |
| Підігрів сидіння | Ні |
| Функція біде | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 6 445 ₴
- Немає в наявності
- Код: А0055229
6 445 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок07:0023:00
- Вівторок07:0023:00
- Середа07:0023:00
- Четвер07:0023:00
- Пʼятниця07:0023:00
- Субота08:3020:30
- Неділя09:3023:00



