+380 (67) 887-83-17





Чаша Генуя INSANA SQ-602 570*430*160
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чаша Генуя INSANA SQ-602 570*430*160 — це якісний керамічний виріб від бренду Insana, який поєднує в собі елегантний дизайн та високу функціональність.
Основні характеристики:- Розміри: 57 см (довжина), 43 см (ширина), 16 см (висота)
- Вага: 12 кг
- Колір: Білий
- Матеріал: Високоякісна кераміка
- Виробник: Польща
- Гарантія: 12 місяців
Ця чаша стане ідеальним вибором для вашої ванної кімнати, забезпечуючи зручність та довговічність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insana |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Форма чаші | Прямокутна |
| Конструкція чаші | Воронкоподібна |
| Організація змиваючого потоку | Каскадний |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 160 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Ні |
| Сидіння з кришкою | Ні |
| Мікроліфт | Ні |
| Підігрів сидіння | Ні |
| Функція біде | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 1 781 ₴
- Немає в наявності
- Код: А0054432
1 781 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок07:0023:00
- Вівторок07:0023:00
- Середа07:0023:00
- Четвер07:0023:00
- Пʼятниця07:0023:00
- Субота08:3020:30
- Неділя09:3023:00



