+380 (67) 887-83-17




Гідробокс 95 BF RC W 90x90 см глибокий піддон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідробокс VIVIA - виконаний з якісних матеріалів, які використовуються для сантехнічних виробів. Гідробокс (Vivia) - ідеальне рішення для ванних кімнат невеликих розмірів. Гідромасажний бокс з відмінним поєднанням "ціна-якість". Надійна та проста конструкція забезпечує тривалу експлуатацію. Піддон на металевому каркасі, який може витримати навантаження понад 150 кг. Профіль із алюмінію з покриттям. ️ Переваги: міцний довговічний корпус; якісні комплектуючі; просте встановлення; легкий догляд; ціна. Vivia – це один із найнадійніших постачальників душових боксів та кабін в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivia |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Комбінована кабіна | Ні |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Повностінне |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 2150 мм |
| Висота піддону | 420 мм |
| Масаж | |
| Вертикальний гідромасаж | Ні |
- Ціна: 15 788 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0054416
15 788 ₴
+380 (67) 887-83-17
Менеджер Вячеславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок07:0023:00
- Вівторок07:0023:00
- Середа07:0023:00
- Четвер07:0023:00
- Пʼятниця07:0023:00
- Субота08:3020:30
- Неділя09:3023:00


