




Вінілова підлога SPC Stone Cropped rock 228x1524x6 BlissGround
SPC (Stone Polymer Composite) – інноваційне підлогове покриття з високою міцністю
SPC (Stone Polymer Composite) – це жорстке підлогове покриття на мінерально-полімерній основі, що складається на 70% з каменю (вапняку) та на 30% з полівінілхлориду (ПВХ). Основу покриття становить однорідна суміш з переважанням мінерального наповнювача, де полімер виконує зв’язувальну функцію, надійно скріплюючи подрібнену кам’яну породу.
По суті, SPC – це монолітна основа з високою щільністю пресованого каменю та високою ударостійкістю. Завдяки жорсткій основі Rigid Core, таке покриття більш стійке до розриву замків, тихіше та комфортніше в експлуатації.
Основні особливості SPC BlissGround:
✅ Додаткове захисне покриття UV – запобігає вигорянню від ультрафіолету та забрудненням.
✅ Міцний захисний шар 0,5 мм – забезпечує стійкість до механічних пошкоджень і подряпин.
✅ IXPE підкладка (1 мм) – підвищує шумо- та теплоізоляцію, захищає від вологи, що може проникати з основи.
✅ Пофарбована мікрофаска з 4-х сторін – елегантно виділяє ламелі, надаючи покриттю реалістичного вигляду каменю.
✅ Система замкового з’єднання Uniclic – не потребує використання клею, що робить укладання економічним і зручним.
✅ Висока стабільність при температурних змінах – дозволяє укладати покриття на теплу підлогу (до 28°С) без компенсаційних швів, навіть на великих площах.
✅ 100% водостійкість та вологостійкість – не містить компонентів, чутливих до впливу вологи, тому зберігає стабільність при зміні температури та вологості.
✅ Універсальне використання – підходить як для житлових, так і для комерційних приміщень, може укладатися на будь-які тверді поверхні, зокрема на старе покриття.
✅ Висока вогнестійкість – не містить займистих речовин.
BlissGround – це стильне, міцне та надійне покриття, яке ідеально підійде як для дому, так і для комерційних приміщень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlissGround |
| Країна виробник | Китай |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Довжина | 915 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 2.13 кв.м |
| Тип приєднання | Замкове |
| Самоклеюча | Ні |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.6 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вид покриття | Вінілове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Самоклейна | Ні |
- Ціна: 1 323 ₴/кв.м
- В наявності
- Код: NAVARA61898
1 323 ₴/кв.м
- Понеділок07:0023:00
- Вівторок07:0023:00
- Середа07:0023:00
- Четвер07:0023:00
- Пʼятниця07:0023:00
- Субота08:3020:30
- Неділя09:3023:00


